C210-3.15A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C210-3.15A
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE 3.15A
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C210-3.15A
Številka dela C210-3.15A Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 3.15A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 79222 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija - Serija -
Pakiranje - Paket / primer -
Druga imena C210-3-15A Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C210-10A
C210-10A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 10A
Na zalogi: 65596 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 2A