C2100A.12.10
General CableGeneral Cable
C2100A.12.10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2100A.12.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 100'
Podatkovni listi: C2100A.12.10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2100A.12.10
Številka dela C2100A.12.10 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7975 pcs Podatkovni list C2100A.12.10.pdf
Žični merilnik 24 AWG Napetost 600V
Serija 2100A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33
Druga imena C2100-12-10
C2100A-12-10
C2100S-100
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 100.0' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Gray
Jakna (izolacija) Debelina 0.032" (0.81mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.088" (2.24mm) Lastnosti -
natančen opis 24 AWG Hook-Up Wire 7/32 Gray 600V 100.0' (30.5m) Conductor Strand 7/32