DR127-821
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR127-821
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 820UH 650MA 1.47 OHM
Podatkovni listi: DR127-821.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DR127-821
Številka dela DR127-821 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 820UH 650MA 1.47 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5824 pcs Podatkovni list DR127-821.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1057-2
DR127-821-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 820µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 1.47 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.47 Ohm
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost 1.27A