DR127-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-8R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR127-8R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 6.32A 15.7 MOHM
Podatkovni listi: DR127-8R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR127-8R2-R
Številka dela DR127-8R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 8.2UH 6.32A 15.7 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84345 pcs Podatkovni list DR127-8R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1058-2
DR127-8R2
DR127-8R2-ND
DR1278R2R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 6.32A 15.7 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15.7 mOhm Trenutna ocena 6.32A
Tok - nasičenost 12.2A