HCM0703-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCM0703-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND, PRESSED, 15UH, 5.0A 2PADS,
Podatkovni listi: HCM0703-150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCM0703-150-R
Številka dela HCM0703-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND, PRESSED, 15UH, 5.0A 2PADS, Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 72566 pcs Podatkovni list HCM0703-150-R.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija HCM0703
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 14.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 14.9µH Shielded Inductor 2.2A 127 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 127 mOhm Max Trenutna ocena 2.2A
Tok - nasičenost 5A