HCM0703-1R5-S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCM0703-1R5-S
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND, PRESSED, 1.5UH, 18.0A, 2 PA
Podatkovni listi: HCM0703-1R5-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCM0703-1R5-S
Številka dela HCM0703-1R5-S Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND, PRESSED, 1.5UH, 18.0A, 2 PA Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 103854 pcs Podatkovni list HCM0703-1R5-S.pdf
Tip - Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija -
Ščitenje - Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer - delovna temperatura -
Tip montaže - Material - jedro -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1.5µH Inductor DC Resistance (DCR) -