SD3118-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3118-4R7-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD3118-4R7-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 1.02A 162 MOHM
Podatkovni listi: SD3118-4R7-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD3118-4R7-R
Številka dela SD3118-4R7-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 4.7UH 1.02A 162 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73892 pcs Podatkovni list SD3118-4R7-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SD3118
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.02A 162 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 162 mOhm
Trenutna ocena 1.02A Tok - nasičenost 1.31A