SD3118-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3118-6R8-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD3118-6R8-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 850MA 232 MOHM
Podatkovni listi: SD3118-6R8-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD3118-6R8-R
Številka dela SD3118-6R8-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6.8UH 850MA 232 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78457 pcs Podatkovni list SD3118-6R8-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SD3118
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 232 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 232 mOhm
Trenutna ocena 850mA Tok - nasičenost 1.12A