SR-5-63MA-AP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SR-5-63MA-AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR-5-63MA-AP
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MOUNT 63MA 250VAC RAD
Podatkovni listi: SR-5-63MA-AP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR-5-63MA-AP
Številka dela SR-5-63MA-AP Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MOUNT 63MA 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5063 pcs Podatkovni list SR-5-63MA-AP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.319" H (8.50mm x 8.10mm)
Serija SR-5 Odzivni čas Slow
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can, Vertical
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.006979
DC hladna upornost 5.36 Ohms Trenutna ocena 63mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A
Odobritve CCC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR-5-5A-AP
SR-5-5A-AP
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD