SR-5-800MA-AP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SR-5-800MA-AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR-5-800MA-AP
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
Podatkovni listi: SR-5-800MA-AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR-5-800MA-AP
Številka dela SR-5-800MA-AP Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97715 pcs Podatkovni list SR-5-800MA-AP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.319" H (8.50mm x 8.10mm)
Serija SR-5 Odzivni čas Slow
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can, Vertical
Druga imena 283-2568-3
SR5800MAAP
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 6.5 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 0.112 Ohms Trenutna ocena 800mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A