PTS645TK95LFS
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS645TK95LFS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTS645TK95LFS
Številka dela PTS645TK95LFS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 617367 pcs Podatkovni list
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje -
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS645
Pakiranje Bulk Okvir 6.00mm x 6.00mm
Druga imena PTS645TK95 LFS
Y96G124N0FP LFS
delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Operativna sila 260gf Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Grounding Pin
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 9.50mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTS645TL70
PTS645TL70
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V