PTS645TL43
C&KC&K
PTS645TL43 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS645TL43
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: PTS645TL43.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTS645TL43
Številka dela PTS645TL43 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4960 pcs Podatkovni list PTS645TL43.pdf
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje -
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS645
Pakiranje Bulk Okvir 6.00mm x 6.00mm
Druga imena *PTS645TL43
CKN9011
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Operativna sila 130gf Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Grounding Pin
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 4.30mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTS645TK70-2 LFS
PTS645TK70-2 LFS
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Na zalogi: 493221 pcs
Prenesi:
RFQ
PTS645TL70
PTS645TL70
Proizvajalci: C&K