RTAP2DS15M25NS
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTAP2DS15M25NS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 15POS 150MA 60V
Podatkovni listi: RTAP2DS15M25NS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RTAP2DS15M25NS
Številka dela RTAP2DS15M25NS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 15POS 150MA 60V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5207 pcs Podatkovni list RTAP2DS15M25NS.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 60V
Sklop zaključka PC Pin Serija RTA
Mere izreza plošče Circular - 10.20mm Dia Operativna sila 5.099gfm
Število pozicij 15 Število Poljakov na palubo -
Število palub 1 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Indeks ustavi Fixed Lastnosti -
natančen opis Rotary Switch 15 Position BCD 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole Globina zadaj plošča 12.60mm
Trenutna ocena 150mA (AC/DC) Kontakt Timing Non-Shorting (BBM)
Kontaktni material Brass Obrnite se na Dokončaj Silver
Vezje na palubi BCD Angle of Throw 22.5°
Tip aktuatorja Round (6mm Dia), Slotted Dolžina aktuatorja 25.00mm