RTAP30112SSD25S
C&KC&K
RTAP30112SSD25S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTAP30112SSD25S
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Podatkovni listi: RTAP30112SSD25S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RTAP30112SSD25S
Številka dela RTAP30112SSD25S Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5683 pcs Podatkovni list RTAP30112SSD25S.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 60V
Sklop zaključka PC Pin Serija RTA
Mere izreza plošče - Druga imena *RTAP30112SSD25S
RTAP30112SSD25S-ND
Y20A00013FP
Operativna sila 5.099gfm Število pozicij 12
Število Poljakov na palubo 1 Število palub 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Indeks ustavi Continuous
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 12 Position SP12T 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Globina zadaj plošča 12.60mm Trenutna ocena 150mA (AC/DC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Brass
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi SP12T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Round (5.9mm Dia)
Dolžina aktuatorja 25.00mm