304-28-06-MC-0300F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 304-28-06-MC-0300F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CBL RIBN 6COND 0.050 MULTI 300'
Podatkovni listi: 304-28-06-MC-0300F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 304-28-06-MC-0300F
Številka dela 304-28-06-MC-0300F Proizvajalec CNC Tech
Opis CBL RIBN 6COND 0.050 MULTI 300' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5581 pcs Podatkovni list 304-28-06-MC-0300F.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija -
Širina traku - Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.050" (1.27mm)
delovna temperatura 105°C Število vodnikov 6
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 300.0' (91.44m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Multiple
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolacijska upornost 100 MOhms
Prva oznaka dirigenta - Lastnosti -
natančen opis Flat Ribbon Cable Multiple 6 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 300.0' (91.44m) Conductor Strand 7 Strands / 0.0049"
Material dirigenta Copper, Tinned Vrsta kabla Flat Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
304-28-08-MC-0300F
304-28-08-MC-0300F
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CBL RIBN 8COND 0.050 MULTI 300'
Na zalogi: 5133 pcs
Prenesi: 304-28-08-MC-0300F.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN SKT STRIP
Na zalogi: 5445 pcs
Prenesi: 304-13-163-41-770000.pdf
RFQ
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: FLAT RBN CBL MULTI 10 COND 100'
Prenesi: 304-28-10-MC-0100F.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN STRIP SOCKET 64 POS
Prenesi: 304-13-164-41-770000.pdf
Opis: CONN STRIP SOCKET 64 POS