304-28-09-MC-0100F
CNC TechCNC Tech
304-28-09-MC-0100F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 304-28-09-MC-0100F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka FLAT RBN CBL MULTI 9 COND 100'
Podatkovni listi: 1.304-28-09-MC-0100F.pdf2.304-28-09-MC-0100F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 304-28-09-MC-0100F
Številka dela 304-28-09-MC-0100F Proizvajalec CNC Tech
Opis FLAT RBN CBL MULTI 9 COND 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5996 pcs Podatkovni list 1.304-28-09-MC-0100F.pdf2.304-28-09-MC-0100F.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija -
Širina traku 0.450" (11.43mm) Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Druga imena CN241MC-100 delovna temperatura 105°C
Število vodnikov 9 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina 100.0' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Multiple
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolacijska upornost 100 MOhms
Prva oznaka dirigenta - Lastnosti -
natančen opis Flat Ribbon Cable Multiple 9 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 100.0' (30.48m) Conductor Strand 7 Strands / 0.0049"