2432-012-X5R0-102MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2432-012-X5R0-102MLF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 1000PF 2KV AXIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 2432-012-X5R0-102MLF
Številka dela 2432-012-X5R0-102MLF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 1000PF 2KV AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5532 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Velikost teme 5/16"-24 Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 0.875" L (9.52mm x 22.22mm) Serija 2432
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing Druga imena 2432012X5R0102MLF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 1000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 20A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 20A
Zmogljivost 1000pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
24323
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: HEX STANDOFF M3 BRASS 20MM
Na zalogi: 73859 pcs
Prenesi: 24323.pdf
RFQ
2432-002-X7S0-471M
2432-002-X7S0-471M
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 1KV AXIAL
Na zalogi: 2876 pcs
Prenesi: 2432-002-X7S0-471M.pdf
RFQ
24321
Opis: HEX STANDOFF M3 BRASS 15MM
Prenesi: 24321.pdf
2432-002-X5U0-102MLF
2432-002-X5U0-102MLF
Opis: CAP FEEDTHRU 1000PF 2KV AXIAL
Prenesi: 2432-002-X5U0-102MLF.pdf
Opis: HEX STANDOFF M3 BRASS 12MM