2432-032-X5U0-402M
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2432-032-X5U0-402M
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2432-032-X5U0-402M
Številka dela 2432-032-X5U0-402M Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3376 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Velikost teme 3/8 Temperaturni koeficient X5U
Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 0.874" L (12.70mm x 22.20mm) Serija 2432
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing - 2 Hooked Leads Druga imena 2432032X5U0402M
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 4000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 20A Axial, Bushing - 2 Hooked Leads DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 20A Zmogljivost 4000pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
24322
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: HEX STANDOFF M3 BRASS 18MM
Na zalogi: 84641 pcs
Prenesi: 24322.pdf
RFQ
2432-002-X5U0-502M
2432-002-X5U0-502M
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 5000PF 2KV AXIAL
Na zalogi: 3638 pcs
Prenesi: 2432-002-X5U0-502M.pdf
RFQ
24320
Opis: HEX STANDOFF M3 BRASS 12MM