768143684GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143684GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768143684GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 768143684GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768143684GP
Številka dela 768143684GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104039 pcs Podatkovni list 768143684GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 680k
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 680k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije -
Podobni izdelki
768143682GPTR13
768143682GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14SOIC
Na zalogi: 94012 pcs
Prenesi: 768143682GPTR13.pdf
RFQ
768143682GP
768143682GP
Na zalogi: 83836 pcs
Prenesi: 768143682GP.pdf
RFQ
768143684GPTR13
768143684GPTR13
Opis: RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC
Prenesi: 768143684GPTR13.pdf
Prenesi: 768143683GP.pdf
768143683G
768143683G
Prenesi: 768143683G.pdf
Prenesi: 768143683GPTR13.pdf
Opis: RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
Opis: RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC
Prenesi: 768143820G.pdf
Prenesi: 768143684G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika