768143820GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143820GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768143820GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 768143820GP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 768143820GP
Številka dela 768143820GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104642 pcs Podatkovni list 768143820GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 82
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 82 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
768143821GPTR13
768143821GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
Na zalogi: 106176 pcs
Prenesi: 768143821GPTR13.pdf
RFQ
768143821G
768143821G
Na zalogi: 4338 pcs
Prenesi: 768143821G.pdf
RFQ
768143820GPTR13
768143820GPTR13
Opis: RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC
Prenesi: 768143820GPTR13.pdf