EMSA120050-P6P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA120050-P6P-SZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMSA120050-P6P-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Podatkovni listi: EMSA120050-P6P-SZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMSA120050-P6P-SZ
Številka dela EMSA120050-P6P-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9674 pcs Podatkovni list EMSA120050-P6P-SZ.pdf
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.52" L x 1.59" W x 1.18" H (64.0mm x 40.5mm x 30.0mm)
Serija EMSA (6W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 6W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena EMSA120050P6PSZ
T1241-P6P
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Included) Vhodni priključek Multi-Blade
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level V
natančen opis 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Tok - izhod (maks.) 500mA
Dolžina kabla 60.2" (1.53m) Odobritve CCC, CE, cULus, GS, PSE