EMSA120150-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA120150-P5P-SZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMSA120150-P5P-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Podatkovni listi: EMSA120150-P5P-SZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMSA120150-P5P-SZ
Številka dela EMSA120150-P5P-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4728 pcs Podatkovni list EMSA120150-P5P-SZ.pdf
Utež 0.525 lb (238.14g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Serija EMSA (18W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 18W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 036-2998R
EMSA120150P5PSZ
T1091-P5P
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Multi-Blade (Included)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A Dolžina kabla 60.2" (1.53m)