PDQE10-Q48-S3-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDQE10-Q48-S3-D
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC-DC ISOLATED, 10 W, 4 1 VDC IN
Podatkovni listi: PDQE10-Q48-S3-D.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDQE10-Q48-S3-D
Številka dela PDQE10-Q48-S3-D Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC-DC ISOLATED, 10 W, 4 1 VDC IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8149 pcs Podatkovni list PDQE10-Q48-S3-D.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Serija PDQE10 Moč (Watts) 7.9W
Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads Druga imena 102-4870
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 79%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.4A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 2.4A