PDQE10-Q48-S3-T
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDQE10-Q48-S3-T
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC-DC ISOLATED, 10 W, 4 1 VDC IN
Podatkovni listi: PDQE10-Q48-S3-T.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
96 pcs
192 pcs
288 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDQE10-Q48-S3-T
Številka dela PDQE10-Q48-S3-T Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC-DC ISOLATED, 10 W, 4 1 VDC IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4585 pcs Podatkovni list PDQE10-Q48-S3-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm) Serija PDQE10
Moč (Watts) 7.9W Druga imena 102-4841
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Učinkovitost 79% Tok - izhod (maks.) 2.4A