PQA30-D24-S5-T
CUI, Inc.CUI, Inc.
PQA30-D24-S5-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQA30-D24-S5-T
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 5V 30W
Podatkovni listi: PQA30-D24-S5-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
27 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQA30-D24-S5-T
Številka dela PQA30-D24-S5-T Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC/DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1521 pcs Podatkovni list PQA30-D24-S5-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm) Serija PQA30-T
Moč (Watts) 30W Pakiranje Tube
Druga imena PQA30D24S5T delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 86% Tok - izhod (maks.) 6A