PQA30-D24-S5-TH
CUI Inc.CUI Inc.
PQA30-D24-S5-TH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQA30-D24-S5-TH
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT CHAS
Podatkovni listi: PQA30-D24-S5-TH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQA30-D24-S5-TH
Številka dela PQA30-D24-S5-TH Proizvajalec CUI Inc.
Opis DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT CHAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1525 pcs Podatkovni list PQA30-D24-S5-TH.pdf
Napetost - delo 30W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 5V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.64" H (50.8mm x 25.4mm x 16.3mm)
Serija PQA30-D RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 6-DIP Module
Izhodna konfiguracija 1 Druga imena PQA30D24S5TH
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Številka izdelka proizvajalca PQA30-D24-S5-TH Uredba o vrsticah 88%
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Igralni zatiči 6A
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 36V Input Opis DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT CHAS
Tok - prelom 1.5kV (1500V)