SDI18-5-U-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI18-5-U-P6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI18-5-U-P6R
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W
Podatkovni listi: SDI18-5-U-P6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI18-5-U-P6R
Številka dela SDI18-5-U-P6R Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8005 pcs Podatkovni list SDI18-5-U-P6R.pdf
Utež 0.319 lb (144.7g) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Serija SDI18-U (18W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 15W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 102-4333
SDI18-5-U-P6R-ND
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 5V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3A Dolžina kabla 59" (1.50m)