SDI18-5-U-P8
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI18-5-U-P8
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 15W
Podatkovni listi: SDI18-5-U-P8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI18-5-U-P8
Številka dela SDI18-5-U-P8 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6567 pcs Podatkovni list SDI18-5-U-P8.pdf
Napetost - izhod 5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) Serija SDI18-U (18W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 15W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 5V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3A Dolžina kabla 59" (1.50m)