VBSD1-S12-S12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VBSD1-S12-S12-SIP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VBSD1-S12-S12-SIP
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: VBSD1-S12-S12-SIP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VBSD1-S12-S12-SIP
Številka dela VBSD1-S12-S12-SIP Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5844 pcs Podatkovni list VBSD1-S12-S12-SIP.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.24" W x 0.39" H (11.7mm x 6.0mm x 10.0mm)
Serija VBSD1-SIP Moč (Watts) 1W
Pakiranje - Paket / primer 4-SIP Module
Druga imena 102-1365
656-90027R
VBSD1S12S12SIP
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 83mA