VBSD1-S12-S3.3-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VBSD1-S12-S3.3-DIP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VBSD1-S12-S3.3-DIP
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: VBSD1-S12-S3.3-DIP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VBSD1-S12-S3.3-DIP
Številka dela VBSD1-S12-S3.3-DIP Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4528 pcs Podatkovni list VBSD1-S12-S3.3-DIP.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.39" W x 0.30" H (12.8mm x 10.0mm x 7.7mm)
Serija VBSD1-DIP Moč (Watts) 1W
Pakiranje - Paket / primer 7-DIP Module, 4 Leads
Druga imena 102-1377
656-90039R
VBSD1S12S3.3DIP
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 72%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 300mA