VF-S320-09A-CFS-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-S320-09A-CFS-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VF-S320-09A-CFS-1
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 320W
Podatkovni listi: VF-S320-09A-CFS-1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 830 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VF-S320-09A-CFS-1
Številka dela VF-S320-09A-CFS-1 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 9V 320W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 830 pcs Podatkovni list VF-S320-09A-CFS-1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.00" L x 4.00" W x 1.55" H (177.8mm x 101.6mm x 39.3mm)
Serija VF-S320 Moč (Watts) 320W
Druga imena VFS32009ACFS1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 83% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 29.1A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 29.1A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Odobritve CB, CE, cURus, TUVgs Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VF-S320-05A-CFS-1
VF-S320-05A-CFS-1
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 320W
Na zalogi: 769 pcs
Prenesi: VF-S320-05A-CFS-1.pdf
RFQ
VF-S320-09A-CFS
VF-S320-09A-CFS
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 9V 320W
Na zalogi: 846 pcs
Prenesi: VF-S320-09A-CFS.pdf
RFQ
VF-S320-09A
VF-S320-09A
Opis: AC/DC CONVERTER 9V 320W