VF-S320-12A-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-S320-12A-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VF-S320-12A-1
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 320W
Podatkovni listi: VF-S320-12A-1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 745 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VF-S320-12A-1
Številka dela VF-S320-12A-1 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 320W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 745 pcs Podatkovni list VF-S320-12A-1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.00" L x 4.00" W x 1.50" H (152.4mm x 101.6mm x 38.1mm)
Serija VF-S320 Moč (Watts) 320W
Druga imena VFS32012A1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 26.67A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 26.67A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.