VSKM-S10-3R3U
CUI, Inc.CUI, Inc.
VSKM-S10-3R3U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VSKM-S10-3R3U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka POWER SUPPLY SWITCHING 10W 3.3V
Podatkovni listi: VSKM-S10-3R3U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VSKM-S10-3R3U
Številka dela VSKM-S10-3R3U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis POWER SUPPLY SWITCHING 10W 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4435 pcs Podatkovni list VSKM-S10-3R3U.pdf
Utež 0.117 lb (53.07g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.10" L x 1.12" W x 0.75" H (53.3mm x 28.5mm x 19.5mm)
Serija VSKM-S10 Moč (Watts) 10W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 102-2515
656-91230R
VSKMS103R3U
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 70% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 2A Odobritve CE, cULus, EN, IEC