VSKM-S5-3R3U
CUI, Inc.CUI, Inc.
VSKM-S5-3R3U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VSKM-S5-3R3U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka POWER SUPPLY SWITCHING 5W 3.3V
Podatkovni listi: VSKM-S5-3R3U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VSKM-S5-3R3U
Številka dela VSKM-S5-3R3U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis POWER SUPPLY SWITCHING 5W 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4425 pcs Podatkovni list VSKM-S5-3R3U.pdf
Utež 0.077 lb (34.93g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm)
Serija VSKM-S5 Moč (Watts) 5W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 102-2520
656-91201R
VSKMS53R3U
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 66% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.25A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Odobritve CE, cULus, EN, IEC