2DD-100PA160
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2DD-100PA160
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.2DD-100PA160.pdf2.2DD-100PA160.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2DD-100PA160
Številka dela 2DD-100PA160 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5986 pcs Podatkovni list 1.2DD-100PA160.pdf2.2DD-100PA160.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Double Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija Micro, 2D
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 4 Število pozicij 100
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 100 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal