2DD-100PA160F0
pregled izdelka
Številka dela: 2DD-100PA160F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO DD 100POS PIN
Podatkovni listi: 1.2DD-100PA160F0.pdf2.2DD-100PA160F0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2DD-100PA160F0
Številka dela 2DD-100PA160F0 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO DD 100POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4194 pcs Podatkovni list 1.2DD-100PA160F0.pdf2.2DD-100PA160F0.pdf
Shell Finish Thickness - Serija Micro, 2D
Pakiranje Bulk Druga imena 2DD100PA160F0
I2DD-100PA160F0
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 4
Število pozicij 100 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
Dielektrični material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 100 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Plug for Male Contacts
Slog konektorja D-Sub, Double Density Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2DD-100PA160
2DD-100PA160
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT