CA3100E24A28SB15A176
pregled izdelka
Številka dela: CA3100E24A28SB15A176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CA3100E24A28SB15A176.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 689 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3100E24A28SB15A176
Številka dela CA3100E24A28SB15A176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 689 pcs Podatkovni list CA3100E24A28SB15A176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-A28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena ICA3100E24A28SB15A176
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 22A