CA3100E24A28SBF80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3100E24A28SBF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Podatkovni listi: 1.CA3100E24A28SBF80.pdf2.CA3100E24A28SBF80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3100E24A28SBF80
Številka dela CA3100E24A28SBF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1357 pcs Podatkovni list 1.CA3100E24A28SBF80.pdf2.CA3100E24A28SBF80.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-A28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3100E24A28SB15A176
CA3100E24A28SB15A176
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 689 pcs
Prenesi: CA3100E24A28SB15A176.pdf
RFQ
CA3100E24A28SB15-05
CA3100E24A28SB15-05
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Na zalogi: 5528 pcs
Prenesi: CA3100E24A28SB15-05.pdf
RFQ
CA3100E24A28SBF80A176-05
CA3100E24A28SBF80A176-05