CA3102E22-19SXB
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E22-19SXB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA3102E22-19SXB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E22-19SXB
Številka dela CA3102E22-19SXB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3220 pcs Podatkovni list CA3102E22-19SXB.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E2219SXB
ICA3102E22-19SXB
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 14 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A