CA3102E22-19SXBF80
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E22-19SXBF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 14POS CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E22-19SXBF80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E22-19SXBF80
Številka dela CA3102E22-19SXBF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 14POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3452 pcs Podatkovni list CA3102E22-19SXBF80.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 14
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -