CA3102E28-22PXB04
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E28-22PXB04
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP
Podatkovni listi: 1.CA3102E28-22PXB04.pdf2.CA3102E28-22PXB04.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E28-22PXB04
Številka dela CA3102E28-22PXB04 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1485 pcs Podatkovni list 1.CA3102E28-22PXB04.pdf2.CA3102E28-22PXB04.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E2822PXB04
ICA3102E28-22PXB04
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 6 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 135A