CA3102E28-22SB04
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E28-22SB04
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS
Podatkovni listi: 1.CA3102E28-22SB04.pdf2.CA3102E28-22SB04.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 941 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E28-22SB04
Številka dela CA3102E28-22SB04 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 941 pcs Podatkovni list 1.CA3102E28-22SB04.pdf2.CA3102E28-22SB04.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E2822SB04
ICA3102E28-22SB04
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 6 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 135A