CA3102E32A55PB05
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E32A55PB05
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA3102E32A55PB05.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E32A55PB05
Številka dela CA3102E32A55PB05 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1414 pcs Podatkovni list CA3102E32A55PB05.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-A55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena ICA3102E32A55PB05
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A