CA3102E32A47SF80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E32A47SF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT 47POS BOX MNT W/SKTS
Podatkovni listi: 1.CA3102E32A47SF80.pdf2.CA3102E32A47SF80.pdf3.CA3102E32A47SF80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E32A47SF80
Številka dela CA3102E32A47SF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT 47POS BOX MNT W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-A47 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 47
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 47 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -