CA3102R22-19PF80A176
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3102R22-19PF80A176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CA3102R22-19PF80A176.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102R22-19PF80A176
Številka dela CA3102R22-19PF80A176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4633 pcs Podatkovni list CA3102R22-19PF80A176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 14
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 22A
Končna debelina - parjenje 19.7µin (0.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102R22-18SF80
CA3102R22-18SF80
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 8POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 3215 pcs
Prenesi: CA3102R22-18SF80.pdf
RFQ
CA3102R22-19PF80A95
CA3102R22-19PF80A95
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 3245 pcs
Prenesi: CA3102R22-19PF80A95.pdf
RFQ
CA3102R22-19P
CA3102R22-19P
Opis: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP