CA3102R22-19SB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3102R22-19SB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT 14POS BOX MNT W/SKTS
Podatkovni listi: CA3102R22-19SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102R22-19SB
Številka dela CA3102R22-19SB Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 14POS BOX MNT W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4271 pcs Podatkovni list CA3102R22-19SB.pdf
Napetost - ocenjena 50V Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 14 Tip montaže Panel Mount, Flange
Številka izdelka proizvajalca CA3102R22-19SB Velik premer dobavljen 22-19
Lastnosti - Razširjen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Opis CONN RCPT 14POS BOX MNT W/SKTS Trenutna ocena 22A
Tok - Max / Contact Reverse Bayonet Lock Kontaktni material N (Normal)
Stopite v stik s finišno debelino Silver Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102R22-19S
CA3102R22-19S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP