CA3106E20-22PXB15
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E20-22PXB15
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG MALE 6POS SILVER CRIMP
Podatkovni listi: CA3106E20-22PXB15.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E20-22PXB15
Številka dela CA3106E20-22PXB15 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 6POS SILVER CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1320 pcs Podatkovni list CA3106E20-22PXB15.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3106E2022PXB15
ICA3106E20-22PXB15
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 74A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3106E20-22PX
CA3106E20-22PX
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS