CA3106E20-22PYBF80A176
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E20-22PYBF80A176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
Podatkovni listi: 1.CA3106E20-22PYBF80A176.pdf2.CA3106E20-22PYBF80A176.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 836 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E20-22PYBF80A176
Številka dela CA3106E20-22PYBF80A176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 836 pcs Podatkovni list 1.CA3106E20-22PYBF80A176.pdf2.CA3106E20-22PYBF80A176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost Y
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 22A, 74A