CIR030AF-40A-60PW-F80-T29
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR030AF-40A-60PW-F80-T29
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 60POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CIR030AF-40A-60PW-F80-T29.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030AF-40A-60PW-F80-T29
Številka dela CIR030AF-40A-60PW-F80-T29 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 60POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5394 pcs Podatkovni list CIR030AF-40A-60PW-F80-T29.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 60
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Cable Clamp Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 13A