CIR030AF-40A-60PW-F80-VO
pregled izdelka
Številka dela: CIR030AF-40A-60PW-F80-VO
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 60POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.CIR030AF-40A-60PW-F80-VO.pdf2.CIR030AF-40A-60PW-F80-VO.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 487 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 487 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030AF-40A-60PW-F80-VO
Številka dela CIR030AF-40A-60PW-F80-VO Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 60POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 40-A60
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-5015, CIR Pakiranje Bulk
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 60 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell, Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp